Galeria Zdjęć
Projekt programu wychowawczo-profilaktycznego

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop

Witamy wszystkich na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie.

Dane teleadresowe:
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów
Tel./fax. 59 8222557, e-mail: sp1bytow@gmail.com

Projekt programu wychowawczo-profilaktycznego Szkoły Podstawowej Nr 1

Podręcznik do religii dla klasy czwartej
Wiadomości

Informujemy, że w roku szkolnym 2017/18 dla klasy czwartej obowiązującym podręcznikiem do religii jest "Zaproszeni przez Boga" - Wydawnictwo WAM.

Obrazy newsów: religia1.jpg

Spotkanie z rodzicami uczniów klas VII
Wiadomości

Dyrekcja szkoły zaprasza rodziców uczniów klas VII na spotkanie, które odbędzie się dnia 4.09.2017r. o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
Wiadomości

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 04.09.2017 r. w następujących godzinach:

Obrazy newsów: witaj_szkolo.png

klasy gimnazjalne – godz. 8.30

klasy VII godz. 9.30

klasy I - IV -  godz. 10.30

Szkolny Festiwal Fizyki
Wiadomości
21. czerwca odbył się w naszej szkole coroczny Szkolny Festiwal Fizyki. Tym razem tematem przewodnim były zestawy wykonane z przedmiotów codziennego użytku. Nasi fizycy doświadczalni zapewnili gimnazjalistom i gościom z bytowskich szkół podstawowych czas kreatywnej i edukacyjnej zabawy.
Obrazy newsów: festiwalfizyki.jpg

Projekt edukacyjny "Moje hobby"
Wiadomości

8 czerwca uczniowie klasy II D na godzinie wychowawczej zaprezentowali projekt edukacyjny „Moje hobby”, którego opiekunami były Agnieszka Borodziuk oraz Karolina Ciżmowska.  Przedstawili przygotowane przez siebie prezentacje oraz doświadczenia: Ida Zwolska - jazda konno, Joanna Stoltman - jazda rowerem, Adam Łeńko - chemia, Krzysztof Etmański - pływanie.

Obrazy newsów: adam.jpg

Noc bibliotek
Wiadomości

W piątek  9 czerwca nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo - Noc Bibliotek.  Hasło tegoroczne "Czytanie porusza"  zainspirowało nas do przeprowadzenia imprezy związanej z wyprawami, podróżami oraz wędrówkami w czasie i przestrzeni. Celem spotkania było zainspirowanie uczniów do czytania książek podróżniczych, poznawania róznych zakątków świata.  Biblioteka szkolna przygotowała wystawę książek i czasopism podróżniczych, projektów edukacyjnych o atrakcjach turystycznych Bytowa, plakaty promujące zabytki naszego miasta, gry i  zabawy oraz  film o Jaśku Meli, chłopcu niepełnosprawnym, który zdobył biegun północny. Uczniowie i nauczyciele przygotowali prezentacje o swoich podróżach:
- Wiktoria Cichosz - Londyn
- Julka Wolska - Palma de Majorka
- Paulina Jaworska - Solina
- Patrycja Dziedzic - Australia, Sydney
- Pani Halina Wiczkowska - Azja Południowo-Wschodnia
- Pani Joanna Ziembowska - Afryka, Uganda
- Pani Iwona Dziedzic - Australia, Sydney

Obrazy newsów: nocbibliotek.jpg

Imprezę osłodziły słodycze od DH "Szulta". Organizatorzy - Iwona Dziedzic i Mariola Szemela dziękują bardzo serdecznie.

Nie możesz się zalogować?
Przydatne

Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.